• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بزرگترین المپیاد حفظ قرآن کریم دراستان یزد برگزار شد

بزرگترین المپیاد حفظ قرآن کریم دراستان یزد برگزار شد

بزرگترین رویداد حفظ قرآن کریم، مرحله پنجم آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم روز در ‏استان یزد برگزار شد‎.‎

 جمعه 29 بهمن 1395   147  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام حسین زارع زاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد در حاشیه برگزاری این آزمون در محل حسینیه ثارالله یزد در گفت وگو  با ایکنا اظهار کرد: این آزمون همزمان با سراسر کشور در 16 حوزه امتحانیه استان برگزار شد.

وی ادامه داد: این آزمون در ۵ حوزه ابرکوه، ۳ حوزه امتحانیه در خاتم و در شهرستان های اردکان، اشکذر، بافق، بهاباد، تفت، مهریز، میبد و یزد برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد افزود: قرآن آموزان استان یزد در این طرح ملی حضور فعالی داشته‌اند و در پنجمین دوره این طرح شش هزار و ۸۰۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
وی حفظ جزء۳۰، حفظ جزء ۱ و ۳۰، حفظ جزء ۳۰، ۱، ۲، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ و ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، حفظ موضوعی در سه رشته ۱۲۰ موضوع، ۱۵۰ موضوع، ۳۰۰ موضوع را از رشته های این آزمون برشمرد
حجت الاسلام زارع زاده با اشاره به اینکه طرح تربیت حافظان قرآن کریم یکی از طرح‌های قرآنی موثر سازمان اوقاف است گفت: از ابتدای طرح تربیت حافظان قرآن کریم از سال ۹۱ تاکنون ۲۲ هزار و ۸۹۷ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

گفتنی است "سید محمد میر محمدی" استاندار یزد و "عباس حیدری " مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دیگر مسئولین نیز از این آزمون بازدید به عمل آوردند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار