• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیر کل اوقاف یزد: 60 مبلغ  در طرح آرامش بهاری امامزادگان استان يزد همکاری می کنند

مدیر کل اوقاف یزد: 60 مبلغ در طرح آرامش بهاری امامزادگان استان يزد همکاری می کنند

مديركل اوقاف و امور خيريه استان يزد از استقرار 60 مبلغ بومي و اعزامی در امامزادگان استان يزد به منظور پاسخگويي به شبهات مردم و ارائه مشاوره‌ به آنها در خیمه های معرفت طرح آرامش بهاری خبر داد.

 یک شنبه 29 اسفند 1395   157  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده در مراسم افتتاحیه طرح نوروزی آرامش بهاری امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد که در امامزاده سیدجعفر محمد (ع) برگزار شد، اظهار داشت: نوروز سال 1396 طرح آرامش بهاری در 55 بقعه و امامزاده در سطح استان یزد اجرا می‌شود و علاوه بر آن 25 خیمه معرفت نیز به مسافران نوروزی و زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی ادامه داد: در طرح نوروزی آرامش بهاری، غرفه‌های مشاوره، فروش اقلام فرهنگی، پاسخ به سؤوالات شرعی و خدماتی از جمله اسکان موقت و دائم زائران و دیگر موارد خدماتی که مورد نیاز مسافران نوروزی است، تدارک دیده شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد عنوان کرد: 60 مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم و دیگر مبلغین بومی استان در خیمه‌های معرفت در امامزادگان و بقاع متبرکه طرح آرامش بهاری حضور داشته و انجام وظیفه خواهند کرد.

زارع‌زاده ادامه داد: در جوار امامزادگان روزهای خوبی برای مسافران نوروزی و دیگر زائران فراهم خواهیم کرد و با اجرای برنامه‌های جنبی در راستای فعالیت‌های فرهنگی نیز حرکت خواهد شد.

به گزارش فارس، در این مراسم که با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم برگزار شد، سرود و شعرخوانی اجرا شد.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار