• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام شرفخانی در یزد: طرح آرامش بهاري در 2400 امامزاده سراسر كشور اجرا مي‌شود

حجت الاسلام شرفخانی در یزد: طرح آرامش بهاري در 2400 امامزاده سراسر كشور اجرا مي‌شود

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امور خيريه از اجراي طرح آرامش بهاري در بيش از 2 هزار و 400 امامزاده و بقعه متبركه در سراسر كشور خبر داد.

 یک شنبه 29 اسفند 1395   159  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت‌الاسلام احمد شرفخانی در مراسم افتتاحیه طرح نوروزی آرامش بهاری امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد که در امامزاده سیدجعفر محمد (ع) برگزار شد، اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس جوانان ما مقابل دشمن ایستادند و مردانه و جانانه مقاومت کردند و دیروز جنگ توپ و تانک بود و امروز ابزار آن عوض شده و جنگ فرهنگی و نادیده‌ای را ادامه می‌دهیم.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری از بحث تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی و بعد از آن ناتوی فرهنگی همواره دغدغه داشته‌اند و مواردی را فرموده‌اند و اکنون باید در جنگ نرم مراقب بنیان خانواده باشیم.

شرفخانی عنوان کرد: خانواده‌ای که احساس کند در حال صلح است به طور قطع آسیب می‌بیند چرا که امروز تانک‌ها در پشت‌بام خانه‌ها و موبایل‌ها و تبلت‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: دشمن رواج بی‌غیرتی را دنبال می‌کند و بنیان خانواده‌ها را هدف گرفته وگرنه چرا باید از هر پنج ازدواج، یک طلاق داشته باشیم و چرا باید محبت کم شده و خیانت‌ها زیاد شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: شخصیت‌ها مجازی شده‌اند و حتی در ایام عید نیز هرکس پای موبایل خودش خواهد نشست و زندگی‌ها مجازی شده و اینها ابزار دشمن است که هدف آن سست کردن بنیان خانواده در ایران است و برای آن به صورت کلان هزینه می‌کنند.

شرفخانی ادامه داد: دشمن هرگز با ما سر دوستی نداشته و حتی پس از برجام نیز با وجود همه مذاکراتی که شد، پول‌های مسدود شده ما را آزاد نکردند و حتی بعد از آن طرحی را مصوب کرده و از ورود ایرانی‌ها جلوگیری کردند.

وی عنوان کرد: آنها هیچ علاقه‌ای به ما نداشته و ندارند بنابراین باید مراقب جنگ نرم دشمنان باشیم و فرصت‌محور حرکت کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در 2 هزار و 400 بقعه و امامزاده در کشور اظهار داشت: برنامه‌های طرح آرامش بهاری به طور عمده به منظور مصون‌سازی خانواده‌ها و مقابله با جنگ نرم است و به دنبال تحکیم خانواده هستیم تا در سایه‌سار امامزادگان و بقاع متبرکه در قالب طرح‌های مشاوره، آموزشی، فرهنگی و .... مردم آرامش سفرهای نوروزی خود را داشته باشند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار