• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور در یزد: ظرفیت گفتمان وقف در استان یزد بالا است

معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور در یزد: ظرفیت گفتمان وقف در استان یزد بالا است

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امور خيريه با اشاره به ظرفيت‌هاي خوبي كه در استان‌هاي مختلف كشور به ويژه استان يزد وجود دارد، خواستار تسريع گفتمان وقف با بهره‌مندي از اين ظرفيت‌ها شد.

 یک شنبه 29 اسفند 1395   201  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت‌الاسلام احمد شرفخانی در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد اظهار داشت: عناوین و مسندها از دستی به دست دیگر منتقل می‌شود و ماندنی نیست و هدف اثری است که از ما می‌ماند و عملکردها بهترین یادگار را از ما به جای خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: در بخش فرهنگی نباید نگاه اداری و کارمندی وجود داشته باشد بلکه باید جهادی و ارزشی حضور پیدا کنیم و همواره اعتقاد دارم که در بخش فرهنگی باید از درون جوشش داشته باشیم و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و رفع دغدغه ایشان تلاش کنیم.

شرفخانی عنوان کرد: مدیریت جهادی باید در امور فرهنگی ما ساری و جاری شود و به فرمایش مقام معظم رهبری، مدیریت جهادی یعنی خستگی‌ناپذیر و با شتاب مدبرانه حرکت کنیم که همراه با عشق و ایمان به خداوند متعال باشد و در این صورت موفق خواهیم بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: استان یزد ظرفیت بی‌نظیری در زمینه فعالیت‌های فرهنگی دارد و باید در این راستا گفتمان وقف را گسترش دهیم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: شورای فرهنگی در این اداره کل تشکیل شده و به صورت هفتگی نشستی برگزار می‌شود و بر اساس خرد جمعی و تصمیم‌هایی که در این شورا گرفته می‌شود، با اولویت فعالیت‌های ابلاغی از سوی سازمان اوقاف، همه فعالیت‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده ادامه داد: با توجه به اینکه در بخش فرهنگی نیاز به حرکت بیشتری بود، بنابراین حجت‌الاسلام امامی که از درد فرهنگ دارد و در فضای فرهنگی فعالیت‌های خوبی را انجام داده، به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان یزد انتخاب شد و امیدواریم در زمینه فرهنگی شاهد تلاش‌های بیشتری باشیم.

حجت‌الاسلام هادی امامی، معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: گفتمان وقف از دغدغه‌های جدی من است و امیدواریم با اجرای برنامه‌های مدون، فعالیت‌های فرهنگی در همه امامزادگان استان اجرایی شود.

وی ادامه داد: اجرای برنامه‌های ابلاغی از سازمان اوقاف همچون طرح‌های نشان معنوی، آرامش بهاری، یاس نبوی و ... در اولویت امور ما قرار دارد و اجرای برنامه‌های فرهنگی با توجه به فضای دارالعباده و دارالعلم یزد در بقاع متبرکه و امامزادگان با توجه به پتانسیل و توان هر منطقه و استان برنامه‌ریزی و انجام خواهد شد.

 در این مراسم از تلاش‌های حجت‌الاسلام محمود میرجلیلی تجلیل و حجت‌الاسلام هادی امامی میبدی به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد معرفی شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار