• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امام جمعه یزد در دیدار مبلغین طرح آرامش بهاری : دشمن از تمام ابزار ها برای انحراف مردم ایران استفاده می‌کند

امام جمعه یزد در دیدار مبلغین طرح آرامش بهاری : دشمن از تمام ابزار ها برای انحراف مردم ایران استفاده می‌کند

آیت اله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در نشست با مبلغین طرح نوروزی آرامش بهاری گفت: دشمن از تمام ابزار ها برای انحراف مردم ایران استفاده می‌کند .

 یک شنبه 29 اسفند 1395   157  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، آیت الله ناصری در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از برنامه ریزی های فرهنگی اداره کل اوقاف برای طرح نوروزی آرامش بهاری افزود: حرکت فرهنگی شما یک شعبه مهم از امر به معروف و نهی از منکر است که  مظلوم واقع شده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه دشمن از تمام ابزار و روش‌ها برای انحراف مردم ایران استفاده می‌کند، گفت: نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کوتاهی شده است.

امام جمعه یزد در ادامه گفت: حرکت تبلیغی شما برای ترویج احکام و معارف قرآن و عترت (ع) باید بر آموزش سبک زندگی اسلامی استوار گردد و این رسالتی لازم و ضروری است.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمنان نظام اظهار داشت: رسانه های غربی علیه ارزش ها و فضیلت ها برای همه اقشار از کودک تا بزرگسالان برنامه های خاص خود را دارد  و با روش های پر چاذبه به دنبال جذب مخاطب بیشتر هستند

آیت الله ناصری تصریح کرد: مبلغین و روحانیون باید در تبلیغ و ترویج ارزش ها و معارف قرآن و اهل بیت راهکار های نوین و متنوعی را تجربه نمایند.

امام جمعه یزد در پایان تاکید کرد: اگر می خواهیم سخنان ما برای مردم تاثیر داشته باشد برای خدا گفتن و برای خدا تذکر دادن را فراموش نکینم که این اخلاص تنها وسیله حضرت امام (ره) برای گسترش انقلاب بود.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام حسین زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: نوروز سال 1396 طرح آرامش بهاری برای هفتمین سال متوالی در 55 بقعه و امامزاده در سطح استان یزد اجرا می‌شود و علاوه بر آن 25 خیمه معرفت نیز به مسافران نوروزی و زائران خدمت‌رسانی فرهنگی می‌کنند.

وی ادامه داد: در طرح نوروزی آرامش بهاری، غرفه‌های مشاوره،  پاسخ به سؤوالات شرعی و خدماتی از جمله اسکان موقت و دائم زائران و دیگر موارد خدماتی که مورد نیاز مسافران نوروزی است، تدارک دیده شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد عنوان کرد: 60 مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم و دیگر روحانیون بومی استان در خیمه‌های معرفت امامزادگان و بقاع متبرکه طرح آرامش بهاری حضور داشته و انجام وظیفه خواهند کرد.

گفتینی است طرح نوروزی آرامش بهاری با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و معرفت افزایی دینی زائران و مسافریت نوروزی از 27 اسفند ماه آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار