• امروز یک شنبه سوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افزون بر 50 هزار نفر در لحظه تحویل سال در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد حضور یافتند

افزون بر 50 هزار نفر در لحظه تحویل سال در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد حضور یافتند

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان یزد گفت: هم زمان با لحظه تحویل سال افزون بر 50 هزار نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد حضور یافتند.

 دوشنبه 30 اسفند 1395   135  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام هادی امامی ضمن تبریک سال 1396 افزود: بنابر گزارش های رسیده از امامزادگان و بقاع متبرکه  سراسر استان به ستاد طرح نوروزی آرامش بهاری در اداره کل اوقاف استان یزد ، بیش از پنجاه هزار نفر هم زمان با لحظه تحویل سال در امامزادگان و بقاع متبرکه استان حضور داشتند .
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان همچنین از اسکان دائم و موقت مسافران نوروزی در جوار 23 امامزاده و بقعه متبرکه در استان یزد خبر داد.
امامی با اشاره به اینکه طرح آرامش بهاری تا 15 فرودین ماه سالجاری به منظور تقویت باورهای دینی، مذهبی و بهره برداری مطلوب از فضای معنوی امامزادگان ادامه دارد، اضافه کرد: در قالب این طرح برنامه های فرهنگی و هنری ویژه ای برای زائرین و مسافرین همچون برپایی 25 خیمه معرفت در بقاع شاخص استان با حضور مبلغین حوزه علمیه قم، برگزاری مسابقات فرهنگی، اقامه نماز جماعت، ایستگاه صلواتی و برپایی نمایشگاه اجرا می شود.
گفتنی است طرح نوروزی آرامش بهاری در 55 بقعه و امامزاده استان یزد اجرا خواهد شد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار