کد خبر : 264068

تاریخ درج خبر : دوشنبه 18 بهمن 1395
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان يزد
• بازدید 80 دانش‌آموز مجتمع امام صادق (ع) از امامزاده سید جعفر محمد (ع)يزد+ تصاویر
سرپرست دانش‌آموزان مجتمع آموزشی امام صادق (ع) تهران وابسته به دانشگاه امام صادق (ع) از سفر 80 دانش‌آموز اين مدرسه به يزد خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسین میرلوحی امروز در حاشیه بازدید دانش‌آموزان مدرسه امام صادق (ع) به یزد از امامزاده سیدجعفر محمد (ع) یزد اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این مؤسسه آموزشی هر سال دانش‌آموزان این مدرسه به استان‌های مختلف سفر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مؤسس این مدرسه آیت‌الله مهدوی کنی است و برنامه‌های آموزشی این مدرسه به صورت هدفمند دنبال می‌شود، عنوان کرد: امسال 80 نفر از دانش‌آموزان به استان دارالعباده یزد سفر کرده‌اند.

میرلوحی ادامه داد: هدف از سفر به یزد زیارت، تفریح و بازدید آثار باستانی یزد است و به مدت سه روز در استان یزد مستقر خواهیم بود و در این مدت بازدید از مسجد جامع، بافت تاریخی، خانه لاری‌ها، زندان اسکندر و مناطقی از استان مثل رضوانشهر و اردوگاه شهید رجایی در ییلاقات یزد را در برنامه داریم.

وی یادآور شد: دانش‌آموزان این مدرسه تاکنون از استان‌های اصفهان و یکی از مناطق جنوب کشور بازدید داشته‌اند و در اردوهای جهادی کرمانشاه نیز شرکت کردند و در سال جاری با توجه به اینکه در سال آینده سفر مشهد در برنامه کاری این مؤسسه است، برای بازدید از شهر تاریخی و مذهبی دارالعباده یزد به این استان سفر کرده‌اند.

میرلوحی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان امروز در امامزاده سیدجعفر محمد (ع) حضور یافتند و ضمن اقامه نماز مغرب و عشاء و بازدید از حوزه علمیه این امامزاده، در برنامه‌های فرهنگی ویژه ایام‌الله دهه فجر نیز حضور یافتند.