کد خبر : 297566

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 8 فروردین 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان يزد
• احیای کرسی های حفظ و تلاوت قرآن کریم در یزد
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: در راستای اجرای طرح آرامش بهاری، کرسی های حفظ و تلاوت قرآن کریم در استان یزددر حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ محمد حسین کاظمی گفت: در راستای اجرای طرح آرامش بهاری، کرسی های حفظ و تلاوت قرآن کریم مجددا در استان یزد احیا شد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: این مراسم های معنوی در امامزاده شاهزاده فاضل، امامزاده سید جعفر محمد(ع)،  امامزاده جعفر(ع) هر روزه نیم ساعت قبل از اذان مغرب و در امامزاده سید نصرالله(ع) هر پنجشنبه  نیم ساعت قبل از اذان مغرب برگزار می شود.
وی گفت: روند برگزاری کرسی های حفظ و تلاوت قرآن کریم بدین صورت است که در  هر جلسه کرسی، یک حافظ قرآن یک حزب از قرآن را از حفظ می خواند و پس از آن قاری قرآن، همان حزب را قرائت می کند و در هنگام اذان، موذن اذان را تلاوت می کند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد تصریح کرد: این مراسم ها در راستای افزایش فعالیت قرآنی در بقعه ها، احیای مجدد کرسی های حفظ در جامعه و تشویق شهروندان و میهمانان نوروزی به معقوله حفظ و تلاوت قرآن کریم برگزار می گردد.
انتهای پیام