کد خبر : 297654

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 9 فروردین 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان يزد
• گفتگو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق با برنامه رادیویی استان یزد
برنامه باغ بهار رادیو یزد در خصوص طرح آرامش بهاری در استان با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق تماس تلفنی برقرار کردند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ برنامه رادیویی باغ بهار در خصوص طرح آرامش بهاری با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق تماس تلفنی برقرار کردند.
ماشااله گلچین گفت: طرح آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور از 28 اسفندماه سال گذشته در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور و به تبع آن  در امامزداگان و بقاع متبرکه استان یزد و شهرستان بافق آغاز  شد و این طرح تا 14 فروردین ماه سالجاری ادامه می یابد.
 وی افزود: طرح آرامش بهاری در راستای ارتقاء سطح دینی و خدمت رسانی به زائرین و میهمانان نوروزی اجرا می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق خاطر نشان کرد: طرح آرامش بهاری به صورت ویژه در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع)بافق در حال برگزاری است و چهار مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم و دو مبلغ بومی در زمینه های مشاوره، پاسخگویی به مسائل شرعی و کار با کودک به شهروندان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند.
گلچین گفت: مراسم  تحویل سال 97 به طور ویژه در امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد و خوشبختانه با استقبال خوب و باشکوهی از سوی شهروندان و مسافران نوروزیرو برو شد به طوریکه طبق آمار بیش از سه هزار نفر از هموطنان در این شب به یاد ماندنی در این آستان مقدس گرد هم آمدند.
شایان بذکر است که از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از 18 هزار نفربه زیارت آستان مقدس امامزاده عبدالله شهرستان بافق آمده اند.
انتهای پیام