کد خبر : 298671

تاریخ درج خبر : جمعه 24 فروردین 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان يزد
• برگزاری جلسه ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف استان یزد در سطح شهرستان ها
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد جلسه ملاقات عمومی خود با مردم را با حضور مسئولین ستادی این اداره کل در سطح شهرستان ها تشکیل خواهد داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام زارع زاده با اعلام این خبر، هدف از این اقدام را ارتباط گسترده تر با مردم، خصوصا افرادی که امکان پیگیری امور خاص خود با مراجعه به مرکز استان را ندارند بیان کرد و ابراز امیدواری کرد این اقدام باعث رفع دغدغه اهالی ساکن در شهرستان های استان گردد.
▪️وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، جلسه ملاقات عمومی جهت طرح مشکلات مردمی روزهای یکشنبه هر هفته در یکی از بقاع متبرکه شهرستان های استان برگزار خواهد شد که در این خصوص اطلاع رسانی لازم به مردم هر شهرستان انجام خواهد شد.
▫️مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد ابراز امیدواری کرد این اقدام سنگ بنای خیری جهت حضور سایر مسئولین در شهرستان های تابعه و پیگیری امور مردم باشد.
▪️شایان ذکر است اولین جلسه ملاقات عمومی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با حضور مسئولین ستادی این اداره کل روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در محل بقعه حوض عباس شهرستان اردکان برگزار خواهد شد.