• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رشد و شکوفایی موقوفات با آغاز مطالعات سه پروژه جدید در استان یزد

رشد و شکوفایی موقوفات با آغاز مطالعات سه پروژه جدید در استان یزد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از آغاز مطالعات سه پروژه تالار احسان تفت، مجتمع پزشکی شفا و مجتمع اداری تجاری فیروزه در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در استان یزد خبر داد.

 پنج شنبه 24 فروردین 1391   648  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی حاتمی با اشاره به پتانسیل بسیار مناسب موقوفات استان یزد در این خصوص اظهار داشت: تالار احسان تفت یکی از این پروژه ها است که در زمینی به مساحت هفده هزار متر مربع در دست طراحی مشاور می باشد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در ادامه افزود: پروژه ساختمان پزشکان شفا نیز در زمینی به مساحت 2450 متر مربع در حال بررسی و انجام مطالعات امکان سنجی بوده که عملیات اجرایی آن در سه ماهه اول سال جاری آغاز خواهد شد.
حاتمی در پایان شروع طراحی پروژه مجتمع اداری تجاری فیروزه را از دیگر برنامه های عمرانی بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان یزد برشمرد و ابراز امیدواری کرد: کار عمرانی این پروژه در سه ماهه اول سالجاری آغاز و تا پایان سال 91 به اتمام خواهد رسید.
گفتنی است، موسسه بنیاد توسعه و عمران موقوفات در راستای سرمایه گذاری جهت عمران و آبادی موقوفات در استان در حال فعالیت می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار