• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

استانداری یزد

سامانه تدارکات دولت

پیام رسان سروش

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان موقوفه گودرز یزد+ تصاویر

مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان موقوفه گودرز یزد+ تصاویر

هم زمان با میلاد حضرت زینب (س) و با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مراسم روز پرستار در بیمارستان موقوفه گودرز برگزار شد.

 چهارشنبه 6 اسفند 1393   1587  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام غلامرضا عادل در مراسم روز پرستار بیمارستان موقوفه گودرز یزد ضمن تبریک میلاد بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با اشاره به جایگاه خدمت رسانی در آیات و روایات گفت: پرستاری بارز ترین جلوه خدمت رسانی است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزدخطاب به پرستاران، پزشکان و کارکنان بیمارستان موقوفه گودرز افزود: یکی از بالاترین توفیقات این است که برای خدمت به خلق خدا و نجات جان انسان ها و برطرف کردن درد ها و آلام آنها تلاش می کنید.
وی در ادامه رافت پرستارانه را عامل موثری در جهت بهبودی بیماران دانست و تاکید کرد: حضرت زینب (س) در حوادث بعد از عاشورا با آن همه مصائبی که داشت در عین حال با نهایت صبر و بردباری برخورد می کرد.
یادآوری میشود در ابتدای این مراسم دکتر محمد رضا منتظری رئیس بیمارستان موقوفه گودرز نیز ضمن سخنانی با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار به کلیه تلاش گران عرصه سلامت به ویژه پرستاران، گفت: پرستاران در حقیقت رهرو راه حضرت زینب به عنوان اسوه صبر و استقامت هستند.
رئیس و مسئول فنی بیمارستان موقوفه گودرز همچنین با اشاره به تحولی که نظام سلامت در عرصه بهداشت و درمان ایجاد کرده افزود: خوشبختانه این طرح ارزشمندی است که بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کرده است.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در بیمارستانی که با نیت خیر بانیان تاسیس شده خدمت می کنیم خود نیز می توانیم در کار خیر بانیان شریک شویم و نیت خیر برکت را وارد زندگی ما خواهد کرد.
در پایان مراسم از پرستاران بازنشسته و نمونه تجلیل شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار