• امروز چهارشنبه دوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان موقوفه گودرز یزد+ تصاویر

مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان موقوفه گودرز یزد+ تصاویر

هم زمان با میلاد حضرت زینب (س) و با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مراسم روز پرستار در بیمارستان موقوفه گودرز برگزار شد.

 چهارشنبه 6 اسفند 1393   1479  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت الاسلام غلامرضا عادل در مراسم روز پرستار بیمارستان موقوفه گودرز یزد ضمن تبریک میلاد بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با اشاره به جایگاه خدمت رسانی در آیات و روایات گفت: پرستاری بارز ترین جلوه خدمت رسانی است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزدخطاب به پرستاران، پزشکان و کارکنان بیمارستان موقوفه گودرز افزود: یکی از بالاترین توفیقات این است که برای خدمت به خلق خدا و نجات جان انسان ها و برطرف کردن درد ها و آلام آنها تلاش می کنید.
وی در ادامه رافت پرستارانه را عامل موثری در جهت بهبودی بیماران دانست و تاکید کرد: حضرت زینب (س) در حوادث بعد از عاشورا با آن همه مصائبی که داشت در عین حال با نهایت صبر و بردباری برخورد می کرد.
یادآوری میشود در ابتدای این مراسم دکتر محمد رضا منتظری رئیس بیمارستان موقوفه گودرز نیز ضمن سخنانی با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار به کلیه تلاش گران عرصه سلامت به ویژه پرستاران، گفت: پرستاران در حقیقت رهرو راه حضرت زینب به عنوان اسوه صبر و استقامت هستند.
رئیس و مسئول فنی بیمارستان موقوفه گودرز همچنین با اشاره به تحولی که نظام سلامت در عرصه بهداشت و درمان ایجاد کرده افزود: خوشبختانه این طرح ارزشمندی است که بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کرده است.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در بیمارستانی که با نیت خیر بانیان تاسیس شده خدمت می کنیم خود نیز می توانیم در کار خیر بانیان شریک شویم و نیت خیر برکت را وارد زندگی ما خواهد کرد.
در پایان مراسم از پرستاران بازنشسته و نمونه تجلیل شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار