• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مهریزی ها افزون بر 3میلیارد ریال به امامزادگان و بقاع متبرکه کمک کردند

مهریزی ها افزون بر 3میلیارد ریال به امامزادگان و بقاع متبرکه کمک کردند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: در ششماهه اول سال 94 و در طرح مودت افزون بر سه میلیارد و دویست میلیون ریال جهت توسعه و عمران امامزادگان شهرستان کمک مردمی صورت گرفته است.

 پنج شنبه 9 مهر 1394   244  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حسین شجریان با اعلام این خبر افزود:  طرح مودت با کمک مردم و در راستای توسعه و افزایش امکانات برای زائران در امامزادگان و بقاع متبرکه اجرایی می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز در ادامه با اشاره به نحوه اجرایی شده طرح مودت در شهرستان اضافه کرد: در شش ماهه اول سال 94 از محل اجرای این طرح مبلغ  3 میلیارد و دویست میلون ریال به امامزادگان کمک شده است.

وی با اشاره به اینکه ساز و توسعه حرم امامزادگان(ع) و همچنین توسعه فضای اطراف آنها، نیازمند همت همگانی است، تصریح کرد: این مبلغ در جهت احداث رواق ، آشپز خانه و سرویس هاس بهداشتی امامزاده سید غیاث الدین (ع) هزینه شده که تا کنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شجریان افزود: بخش دیگری از این مبلغ نیز در جهت توسعه و گسترش رواق امامزاده سید شمس الدین (ع) هزینه شده است.

وی با اشاره به اهداف اجرای طرح مودت گفت: هدف اصلی از اجرای این طرح توسعه و عمران امامزادگان است  که در قالب مختلف از جمله فنی و مهندسی تخصصی، هنری و ... اجرایی می‌شود .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز در ادامه افزود: برگزاری برنامه های موثر تبلیغی و فرهنگی در شهرستان با ایجاد امکانات ، ظرفیت ها و زیرساخت های لازم در امامزادگان میسر است .

این مسئول با اشاره به اینکه توسعه و شناساندن بهتر امامزادگان نیز از دیگر اهداف اجرای طرح مودت است، تصریح کرد: در این طرح علاوه بر جمع‌آوری کمک‌های نقدی از تخصص‌های مردمی نیز بهره گرفته می‌شود .

وی در پایان اظهار داشت: انشا الله با  رشد و پیشرفت عمرانی امامزادگان شاهد تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی در شهرستان خواهیم بود. 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار