• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بسته خبری دهه امامت و ولایت در شهرستان اشکذر + تصاویر

بسته خبری دهه امامت و ولایت در شهرستان اشکذر + تصاویر

به همت اداره اوقاف و امور خیریه اشکذر هم زمان با ماه ذی الحجه و دهه امامت و ولایت ویژه برنامه های مختلفی در شهرستان اشکذر برگزار شد.

 چهارشنبه 15 مهر 1394   275  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد ، واقفه خیراندیش مرحومه بی بی صغری که درآمد و عواید موقوفه خود را صرف حلیم و حلوا در اشکذر نموده بود در روز عرفه اجرای نیت گردید.

حجت الاسلام سیدی رئیس اداره اوقاف  و امور خیریه شهرستان اشکذر افزود: از آنجا که یکی از اصالت های ذاتی اوقاف اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش می باشد از درآمد موقوفه بی بی صغری  اجرای نیت طبخ و توزیع حلیم و حلوا انجام شد. 

 
تقدیر وتشکر از مسئولین وهیات امنا ومرکز فرهنگی قرانی امامزاده مراد اشکذر
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اشکذر از تلاش کلیه دست اندرکاران و هیئت امنای امامزاده مراد اشکذر در برگزاری مراسم باشکوه دعای عرفه برای اولین بار تقدیر و تشکر نمود.

مراسم بزرگداشت جانباختگان مظلوم فاجعه منا برگزار شد.

مراسم بزرگداشت جان باختگان مظلوم فاجعه منا در آستان متبرکه امامزاده سید کافی (ع) روستای کافی آباد با حضور امام جمعه  خضرآباد، بخشدار  و اقشار مختلف مردم عزادار برگزار شد.

در این مراسم ابتدا قاری قرآن کریم آیاتی چند از کلام ا... مجید را تلاوت نمود و سپس در رثای حضرت سید الشهداء علیه السلام در سوگ جانباختگان مظلوم حادثه منا به مرثیه سرایی پرداخت.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین غالبی امام جمعه  خضرآباد آیات و احادیث  مرتبط با حج تمتع و عمره مفرده در قرآن و بیانات معصومین علیهم السلام را بیان نمود .
وی افزود: امام حسن مجتبی(ع) در طول زندگی مبارکشان 25 بار با پای پیاده از مدینه به مکه جهت انجام مناسک حج عزیمت نموده اند.
امام جمعه خضر آباد به سرزمین امن الهی اشاره کردند که می بایست اداره امور حج به دست مسلمانان باشد تا دیگر شاهد اینگونه فجایع و حوادث نباشیم و از دولت خواستند تا با تشکیل یک کمیته حقیقت یاب موضوع حادثه منا بررسی گردد و مقصرین  این فاجعه به اشد مجازات برسند.
وی در پایان برچیده شدن دولت آل سعود خبیث و وهابیت پلید را آرزو نمود. 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار