• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وقف راهگشای مشکلات جامعه است/ ترویج فرهنگ وقف اولویت‌ کاری همه دستگاهها باشد

وقف راهگشای مشکلات جامعه است/ ترویج فرهنگ وقف اولویت‌ کاری همه دستگاهها باشد

فرماندار تفت گفت: وقف می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه باشد و توسعه و ترویج فرهنگ وقف اولویت‌ کاری همه نهادها و دستگاهها باشد

 شنبه 21 آذر 1394   435  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، فرماندار تفت در این دیدار با قدردانی از خدمات و تلاش های مدیریت و کارکنان اوقاف و امور خیریه تفت گفت: عرصه وقف عرصه‌ای مقدس و خداپسندانه است و همه افرادی که به عنوان دست اندرکار در تحقق این امر خطیر نقش دارند نیز نزد خداوند متعال مأجور هستند.

«محمود زارع رشکوییه» با بیان این که واقفان با وقف‌های خویش یادگاری درخشان را در دفتر روزگار خویش به ثبت می رسانند گفت: وقف می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه باشد و به تحقق جامعه فاضله کمک شایانی نماید.

زارع با بیان این که وقف می تواند در همه حوزه‌ها صورت گرفته و رفع کننده مسائل و مشکلات باشد گفت: حوزه‌هایی همچون ترویج فرهنگ قرآنی و دینی، سلامت، بهداشت، آب و ... می تواند زمینه‌های مهم و تاثیرگذاری در عرصه وقف باشد و واقفان می توانند با مشارکت خویش نقش مهمی را در رفع مشکلات مردم داشته باشند و از اجر عظیم الهی نیز برخوردار گردند.

فرماندار تفت بر ترویج فرهنگ وقف تاکید کرد و ادامه داد: توسعه و ترویج فرهنگ وقف و تشریح و تبیین هنرمندانه تاثیرات معنوی و مادی بیشمار امر الهی وقف در جهت جلب رضایت حضرت دوست باید از اولویت‌های کاری همه نهادها و دستگاهها باشد چرا که همه بخش ها و حوزه ها می توانند از منافع عظیم وقف در مسیر حل مشکلات مردم سود برده و سعادت اخروی واقف را نیز به دنبال داشته باشد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین فلاح رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تفت به تشریح اقدامات و فعالیتهای این نهاد در حوزه وقف تفت پرداخت و گزارشی را در این رابطه ارائه کرد.

 
 
 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار