• امروز دوشنبه بیست و ششم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز رقابت ۱۷۰۰ دانش‌آموز یزدی در جشنواره «قرآن، نماز و عترت»

آغاز رقابت ۱۷۰۰ دانش‌آموز یزدی در جشنواره «قرآن، نماز و عترت»

آیین افتتاحیه سی‌وچهارمین جشنواره بزرگ مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان استان ۲۸ فروردین ماه با حضور فرماندار یزد، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از فرهنگیان و دانش‌آموزان در پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزارشد.

 یک شنبه 29 فروردین 1395   348  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، محمدرضا مسیب‌زاده، مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش‌وپرورش در این مراسم از همه بسته‌های فرهنگی و ورزشی وزارت آموزش‌ و پرورش که به دانش‌آموزان ارائه می‌شود به عنوان ارزش و معروف یاد کرد و اظهار کرد: شما دانش‌آموزان قرآنی از میان این بسته‌های فرهنگی، برترین و والاترین را انتخاب کرده‌اید و در عرصه مسابقات قرآن، نماز و عترت پای گذارده‌اید و من انتخاب شایسته شما را تحسین می‌کنم.

وی از شرکت‌کنندگان این مسابقات به عنوان سفیران قرآنی در مدرسه و جامعه یادکرد و از دانش‌آموزان خواست برای جذب سایر همکلاسی‌های خود در برنامه‌های قرآنی تلاش کنند.

مسیب‌زاده به تفاهم آموزش و پرورش و سازمان اوقاف برای جلوگیری از یک کار موازی اشاره کرد و افزود: براساس این تفاهم مسابقات قرآنی دانش آموزی و شکوفه‌های قرآنی اوقاف در هم ادغام و برگزیدگان این مسابقات به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی در مسابقات شرکت می‌کنند.

گفتنی است این دوره از مسابقات با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد  و آموزش و پرورش با حضور یک هزار و هفصد نفر به مدت 4 روز برگزار خواهد شد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار