• امروز دوشنبه بیست و ششم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اداره کل اوقاف استان یزد رتبه برتر کشور را  کسب  کرد

اداره کل اوقاف استان یزد رتبه برتر کشور را کسب کرد

هم زمان با برگزاری هفتمین مجمع سراسری مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در تهران از عملکرد برنامه سال 94 اوقاف استان یزد تجلیل شد.

 سه شنبه 7 اردیبهشت 1395   741  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، هفتمین مجمع سراسری مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به مدت دو روز در مجتمع آدینه تهران برگزار شد.

در این مجمع سراسری که با حضور 400 نفر از مدیران ، معاونین ، مسئولان و کارشناسان سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد ، راهکارهای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی و اولویت بخشی به آن در ارتقاء بهره وری موقوفات و بقاع متبرکه در سازمان اوقاف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این مجمع از استان های برتر در  حوزه عملکرد سال 94 و همچنین طرح نوروزی آرامش بهاری تجلیل به عمل آمد که در استان یزد از حجت الاسلام غلامرضا عادل مدیر کل اوقاف استان ، حجت الاسلام محمود میر جلیلی معاون فرهنگی ، رمضانعلی خادمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ، محمد رضا فروزانی مسئول مالی اختصاصی ، آسیه خشنود مسئول فناوری اطلاعات و ارتباطات،  محمد صادقیان مسئول روابط عمومی و حجت الاسلام مجید کرمی رئیس اداره اوقاف میبد و حجت الاسلام فلاح رئیس اداره اوقاف تفت  تجلیل شد. 

 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار