• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلسه هماهنگی آزمون «حفظ و مفاهیم قرآن» در مهریز برگزار شد

جلسه هماهنگی آزمون «حفظ و مفاهیم قرآن» در مهریز برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی آزمون سراسری حفظ و قرآن کریم در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز برگزار شد.

 شنبه 23 دی 1396   129  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی آزمون سراسری حفظ و قرآن کریم با حضور مدیر مسئولان موسسات قرآنی و کارشناسان قرآنی ادارات اوقاف، تیلبغات اسلامی و همچنین فرمانداری در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز برگزار شد.
سیدرضا آقایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز در این نشست در رابطه دستور العمل این آزمون، نحوه ثبت نام و شرایط آن توضیحاتی را ارائه نمود.
آقایی هدف از برگزاری این آزمون را سنجش و ارزیابی عملکرد کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی برشمرد و گفت: امیدواریم موسسات ما با توانمندی بالایی که دارند بتوانند در سطح وسیعی در این آزمون شرکت نموده و نتایج قابل توجه ای به دست بیاورند.
مدیر مسئولان موسسات قرآنی نیز در این نشست به بیان پیشنهادات خود در رابطه برگزاری هر چه بهتر آزمون و افزایش استقبال قرآن آموزان پرداختند.
یادآور می شود در نظر گرفتن جوایز معنوی برای قرآن آموزان برتر هر رشته، همکاری اداره آموزش و پرورش جهت شرکت فرهنگیان و دانش آموزان در آزمون و تشکیل جلسه شورای قرآنی از جمله مصوبات این جلسه بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار