• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اسکان ۱۵ هزار مسافر نوروزی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد

اسکان ۱۵ هزار مسافر نوروزی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از اسکان بیش از ۱۵ هزار زائر در جوار امامزادگان این استان خبر داد.

 یک شنبه 5 فروردین 1397   78  0      

 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ حجت‌الاسلام حسین زارع زاده گفت: از ابتدای اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد، تاکنون بیش از ۱۵ هزار زائر در جوار این مکان های معنوی اسکان‌ یافته‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود : طرح آرامش بهاری در راستای تقویت باور‌های دینی مذهبی، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، خدمات‌رسانی به زائران و مسافران نوروزی و بهره‌برداری مطلوب از فضای معنوی حرم امامزادگان اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه طرح آرامش بهاری در ۶۰ بقعه متبرکه استان  اجرا می شود؛ تصریح کرد: در قالب این طرح برنامه‌های فرهنگی و هنری ویژه‌ای برای زائران و مسافران همچون برپایی ۳۰ خیمه معرفت در بقاع شاخص استان با حضور ۹۰ مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم و ۵۰ مبلغ بومی، برگزاری مسابقات فرهنگی، اقامه نماز جماعت، ایستگاه صلواتی و برپایی نمایشگاه اجرا می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد ادامه داد: خوشبختانه خیمه‌های معرفت امامزادگان استان یزد در سالجاری باکیفیت بسیار بالاتری برگزار شده است و خیمه‌های معرفت امامزادگانی نظیر؛ سید نورالدین احمد و سید هاشم شهرستان اردکان، سید قنبر شهرستان میبد و مسجد ریگ رضوانشهر از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.
انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار