• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دیرین دیرین

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خیمه معرفت؛ خیمه ای جهت خدمت رسانی به تمام سنین

خیمه معرفت؛ خیمه ای جهت خدمت رسانی به تمام سنین

سرگروه مبلغین طرح آرامش بهاری استان یزد گفت: حدود ۳۰ خیمه‌ معرفت برای خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی؛ در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد دایر شده است.

 یک شنبه 5 فروردین 1397   103  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ حجت الاسلام روح الله رحمانی گفت: حدود ۳۰ خیمه‌ معرفت شامل بخش ‌های کودک و نوجوان، مشاوره، پاسخگویی به سوال های شرعی، عرضه محصولات فرهنگی و تبلیغ چند رسانه ای؛ برای خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی که امامزادگان و بقعه های متبرکه استان یزد  را مقصد سفر خویش انتخاب نموده اند برپا شده است.
سرگروه مبلغین اعزامی به استان یزد افزود:خوشبختانه شهروندان تاکنون استقبال خوبی از خیمه های معرفت برپایی استان کرده اند به گونه ای که روزانه بیش از  2000نفر ازخیمه های معرفت مرکز استان بازدید می کنند.
وی گفت: در غرفه کودکان سعی می شود مفاهیم و آموزه های دینی با روش های غیر مستقیم و در قالب مسابقه، شعر، قصه، خاطه، رنگ آمیزی و.. به کودکان آموزش داده شود.
سرگروه مبلغین اعزامی به استان یزدتصریح کرد:غرفه ی چند رسانه ای؛ غرفه ای که با زبان هنری و در قالب فیلم، عکس و نرم افزار ها مباحث دینی را به نمایش میگذارند.
حجت الاسلام رحمانی ادامه داد: از دیگر غرفه های برپاشده در خیمه معرفت، غرفه دشمن شناسی است که در آن به بیان تاریخ دینی پرداخته می شود.
وی به برپایی غرفه مشاوره اشاره کرد و گفت:  هر ساله از این غرفه استقبال بسیاری می شود و عمده مباحث مطرحی مراجعین؛ مشکلات بین زوجین، عدم درک متقابل والدین و فرزندان، پرخاشگری اعضای خانواده، عدم کنترل خشم و عدم ابراز محبت صحیح بین اعضای خانواده، می باشد.
انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار