• امروز دوشنبه بیست و ششم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گفتگو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز با برنامه رادیویی استان یزد

گفتگو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز با برنامه رادیویی استان یزد

برنامه باغ بهار رادیو یزد در خصوص طرح آرامش بهاری در استان با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز تماس تلفنی برقرار کردند.

 سه شنبه 7 فروردین 1397   132  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ لحظاتی پیش برنامه رادیویی باغ بهار در خصوص طرح آرامش بهاری با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز تماس تلفنی برقرار کردند.
سید مهدی سیدی  گفت: در شهرستان مهریز سه امامزاده از قبیل امامزاده سید غیاث الدین، امامزاده سید شمس الدین و امامزاده سید رکن الدین و جود دارند و همزمان با سراسر کشور طرح آرامش بهاری در امامزاده سید غیاث الدین که امامزاده  شاخص شهرستان است در حال اجراست.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز با بیان اینکه طرح آرامش بهاری این شهرستان را دو مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم اجرای می کنند افزود: خیمه ی معرفت طرح آرامش بهاری در این شهرستان شامل غرفه های کودک، پاسخگویی به سوالات شرعی و مشاوره است.
سید مهدی سیدی همچنین از شهروندان و میهمانان نوروزی که باغشهرمهریز را برای سفر خود انتخاب کرده اند دعوت کرد تا از امامزاده های این شهرستان به خصوص امامزاده سید عیاث الدین و خیمه معرفت آن بازدید و از این فضاهای معنوی فیض ببرند.
انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار