• امروز دوشنبه بیست و ششم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اسکان بیش از ۵ هزار نفر از مسافران نوروزی در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان

اسکان بیش از ۵ هزار نفر از مسافران نوروزی در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردکان گفت: تا کنون بیش از ۵ هزار نفر از مسافران نوروزی در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان اسکان داده شدند.

 سه شنبه 7 فروردین 1397   73  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی سیدی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ۷ امامزاده و بقعه متبرکه در سطح شهرستان اردکان گفت: این طرح در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و ترویج باورهای دینی و سبک زندگی اسلامی ایرانی در حال اجراست.
وی افزود: در این طرح با برپایی خیمه های معرفت برنامه های مختلفی مانند اقامه نماز جماعت، مشاوره، پاسخ به سؤالات شرعی، غرفه های ویژه کودک و نوجوان، حجاب و عفاف، عرضه محصولات فرهنگی، غرفه شهداء و چند رسانه ای برای مسافران نوروزی اجرا می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردکان گفت: از ابتدای شروع طرح آرامش بهاری تا پایان چهارمین روز از فروردین ماه بیش از ۵ هزار نفر از مسافران نوروزی در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان اسکان داده شدند و از خدمات رفاهی این اماکن استفاده کرده اند.
وی اظهار داشت: در این مدت بیش از هزار و ۵۵۰ نفر از امکانات غرفه کودک استفاده کرده اند و بیش از ۲۷۰ نفر هم از خدمات مشاوره ای و بیش از ۳۰۰ نفر از خدمات غرفه چند رسانه ای و محتواهای مناسب بهره مند شده اند.
حجت الاسلام سیدی در پایان با اشاره به اینکه طرح آرامش بهاری تا ۱۴ فروردین ماه ادامه خواهد داشت گفت: ۳۷ نفر از خادمان ثابت و افتخاری وظیفه خدمات رسانی مناسب به مسافران نوروزی را برعهده دارند.
انتهای پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار