• امروز دوشنبه بیست و ششم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گفتگو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر با برنامه رادیویی استان یزد

گفتگو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر با برنامه رادیویی استان یزد

برنامه باغ بهار رادیو یزد در خصوص طرح آرامش بهاری در استان با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر تماس تلفنی برقرار کردند.

 جمعه 10 فروردین 1397   105  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد؛ برنامه رادیویی باغ بهار در خصوص طرح آرامش بهاری با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر تماس تلفنی برقرار کردند.
رمضانعلی خادمی گفت: با توجه به فرمایش حضرت امام(ره) که فرمودند ما میخوهیم مدم در پناه بقاء متبرکه در آرامش زندگی کنند و نیز فرمایش مقام معظم رهبریمبنی بر اینکه امامزادگان و بقاء متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند؛ در طول سال برنامه های خاصی در این مکان های معنوی برگزار می شود و خوشبختانه استقبال چشمگیری هم از آن صورت می گیرد.
وی افزود: از جمله برنامه هایی که برای تحقق هرچه بیشتر فرمایش حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری اجرا می شود طرح آرامش بهاریست که برای هشتمین سال متوالی است که در امامزادگان و بقاء متبرکه کشور در حال اجراست و این طرح در بردارندهبرنامه های متفاوت فرهنگی، دینی، اجتماعی وخدماتی است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشکذر گفت: طرح آرامش بهاری در پنج مکان معنوی شهرستان اشکذر از جمله مسجد ریگ رضوانشهر، امامزاده مراد، امامزاده کافی واقع در روستای کافی آباد، امامزاده سید حسین واقع در بندر آباد و  امامزاده سید میرحسن واقع در حاجی آباد اجرا می شود.
خادمی ادامه داد: مسجد ریگ و امامزاده مراد طرح آرامش بهاری را در قالب خیمه های معرفت اجرا می شود خیمه های معرفت غرفه های مختلف و متنوعی دارند وغرفه های کودک، پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، چند رسانه ای، محصولات فرهنگی و ایستگاه های صلواتی از جمله غرفه هایی است که در قالب طرح آرامش بهاری به زائرین خدمت رسانی می کنند.
شایان بذکر است که تاکنون حدود 35 هزار نفر از غرفه های خیمه معرفت شهرستان اشکذر بازدید کرده اند.
انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار