• امروز سه شنبه ششم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح نشاط معنوی در 25 بقعه متبرکه استان یزد اجرا می شود

طرح نشاط معنوی در 25 بقعه متبرکه استان یزد اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شاخص استان با حضور مربیان و مبلغان دینی خبر داد و گفت: اجرای این طرح در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان صورت می گیرد.

 دوشنبه 11 تیر 1397   135  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد حجت الاسلام زارع زاده، با اعلام آمادگی بقاع متبرکه استان برای ثبت نام و میزبانی از علاقه مندان شرکت در دوره های تابستانی گفت: طرح نشاط معنوی از نیمه تیرماه به مدت 7 هفته در 25 بقعه متبرکه شاخص استان و با حضور20 مبلغ روحانی بومی و اعزامی از حوزه علمیه قم اجرا خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با تأکید بر اینکه اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و انس هر چه بیشتر جامعه با معنویات و آموزه‌‌های دینی در جوار بقاع متبرکه است، تصریح کرد: این طرح در قالب کلاس های آموزشی حفظ موضوعی و حفظ جزء سی قرآن کریم، کسب مهارتهای زندگی در راستای آموزش سبک زندگی اسلامی، برگزاری کلاس احکام، مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی، روایتگری رشادت های شهدای انقلاب اسلامی و اردوهای تفریحی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مخاطبان این طرح بیشتر در گروه های سنی بین ۷ تا ۱۸ سال قرار دارند، ابراز امیدواری کرد این طرح منجر به تقویت مبانی اعتقادی و بنیه فکری جوانان گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار