• امروز شنبه سی و یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای بزرگترین طرح آماری در خصوص تکمیل اطلاعات موقوفات استان یزد کلید خورد

اجرای بزرگترین طرح آماری در خصوص تکمیل اطلاعات موقوفات استان یزد کلید خورد

معاون بهره‌وری اقتصادی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان یزد از اجرای طرح بزرگ «تكمیل و تأیید اطلاعات پایه رقبات» در سراسر کشور خبر داد و گفت: همزمان با اجرای این طرح، اطلاعات پایه بیش از 30 هزار رقبه استان یزد نیز در سامانه جامع موقوفات کشور ثبت و تکمیل خواهد شد.

 چهارشنبه 3 مرداد 1397   177  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، محمد جواد ابوالحسینی اظهار داشت: باتوجه به اهتمام جدی سازمان اوقاف و امور خیریه در جهت به روز رسانی اطلاعات مربوط به رقبات موقوفات کشور، که شامل شناسایی رقبات موقوفه و رقبات مستعد سرمایه گذاری است این عملیات درقالب قرارگاه فدک و به همت کارشناسان اجارات ادارات اوقاف و امور خیریه از اواخر تیرماه آغاز و تا پایان مردادماه به طول خواهد کشید.
وی با اشاره به برنامه زمانبندی انجام شده افزود: در زمان اجرای طرح، لازم است اطلاعات مربوط بیش از 30۰۰۰ رقبه موقوفه استان جمع آوری و به روز رسانی شود که تاکنون اطلاعات مربوط به 2400 رقبه، شامل 8 درصد کل رقبات موقوفات استان جمع آوری، به روز رسانی و در سامانه مورد تایید قرار گرفته است.
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با ذکر این نکته که رقابت خوبی در بین همکاران شاغل در شهرستان در این خصوص ایجاد شده، اذعان داشت بیشترین عملیات صورت گرفته تاکنون به ترتیب توسط همکاران شهرستان های یزد، مهریز و اشکذر بوده است. این در حالی است که بیشترین رقبات استان به ترتیب در شهرستان های یزد، اردکان و میبد قرار دارد.
ابوالحسینی در پایان خاطر نشان کرد: در قرارگاه استانی طرح فدک، به صورت روزانه فعالیت همکاران مورد بررسی قرار گرفته و گزارش پیشرفت طرح همراه با معرفی فعال ترین ادارات به صورت روزانه به افراد ذینفع اطلاع رسانی می گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار