• امروز یک شنبه بیست و هفنم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان یزد میزبان 32هزار زائر در اجرای طرح آرامش بهاری

امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان اردکان یزد میزبان 32هزار زائر در اجرای طرح آرامش بهاری

اجرای طرح آرامش بهاری در اردکان

 سه شنبه 13 فروردین 1398   49  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان یزد ؛ سیدمهدی سیدی رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان اردکان ، با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در این شهرستان اظهار کرد: این طرح در هفت بقعه و امامزاده شهرستان اجرا شد.
وی با اشاره به اجرای این طرح از ۲۸ اسفندماه ۹۷ تا ۱۴ فروردین ۹۸ ادامه داد: این طرح در سه امامزاده سیدمحمد هفتادر، امامزاده قاسم ساغند و بقعه متبرکه سیدگلسرخ به صورت شاخص اجرایی شد.
حجت‌الاسلام سیدی تعداد زائران در این ایام را ۳۲ هزار نفر اعلام کرد و گفت: همچنین در این مدت ۵۴۰۰ نفر اسکان در زائرسراها و ۴۳۰۰ نفر اسکان موقت انجام شده است.
وی با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان افزود: در این خیمه‌ها غرفه‌های کودک، ایستگاه همه واقف باشیم، مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی و ... برپا و ۸ مبلغ اعزامی از قم و ۵ مبلغ بومی به زائران خدمت رسانی کردند.
رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان اردکان بازدید ۸۴۰۰ نفر از غرفه کودک، بهره‌مندی ۶۸۰ نفر از مشاوره، حضور ۶۰ نفر در ایستگاه همه واقف باشیم را یادآور شد و تصریح کرد: در این مدت ۷ نفر خادم به صورت ثابت، ۲۰ نفر خادم به صورت افتخاری و ۴۰ نفر از هیات امنای امامزادگان و بقاع متبرکه مشغول خدمت به مردم بودند.
حجت‌الاسلام سیدی برنامه تحویل سال نو، جشن مبعث با حضور ۱۵۰۰ نفر در امامزاده سیدنورالدین و ویژه برنامه‌های شهادت و ولادت ائمه اطهار(ع) را از دیگر برنامه‌ها در راستای طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز ۹۸ برشمرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار