• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ،خلیل دلاوری ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد ، امسال طرح آرامش بهاری در امامزادگان سید صدرالدین قنبر ، خدیجه خاتون مهرجرد، میرشمس الحق ، پیر چراغ و پیر بفرئیه با حضور پنج مبلغ در حال اجراست که به نوعی خدمات سفر نیز پوشش داده می شود.
وی افزود: در غرفه ها که صبح ها از ساعت 9 تا 13 و بعد از ظهر از 16 و 30 دقیقه تا 21 شب دایر است به کار با کودک ، ارائه مشاوره خانواده ، ازدواج ، مباحث دینی و پاسخ به شبهات دینی پرداحته می شود.
دلاوری ادامه داد : جوایزی تهیه شده است که توسط مبلغان به بچه ها اهدا می شود.
وی همچنین به حضور با شکوه و گسترده مردم در لحظه تحویل سال نو در امامزادگان اشاره کرد که همراه با برنامه های متنوعی از جمله دعا ، سفره هفت سین و... بود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از کسانی که در اجرای برنامه های تحویل سال همکاری کردند و از دست اندرکاران و خادمان مساجد بین راهی و امامزادگان که در ایام تعطیل مشغول خدمت رسانی هستند قدردانی کرد.
این مسئول تعداد حضور زائران را نسبت به سال گذشته با رشد چشم گیر دانست و حضور عموم مردم علی الخصوص کودکان و نونهالان در مسابقات قرآنی ، طراحی و نقاشی ، حفظ قرآن ، سئوال های شرعی و احکام شرکت کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار