• امروز یک شنبه بیست و دوم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

اجرای طرح نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد در 25 بقعه

اجرای طرح نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد در 25 بقعه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شاخص استان با حضور مربیان و مبلغان دینی خبر داد و گفت: اجرای این طرح در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان صورت می گیرد.

 دوشنبه 27 خرداد 1398   95  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد حجت الاسلام زارع زاده، با اعلام آمادگی بقاع متبرکه استان برای ثبت نام و میزبانی از علاقه مندان شرکت در دوره های تابستانی گفت: طرح نشاط معنوی از ابتدای تیرماه به مدت ۷ هفته در ۲۵ بقعه متبرکه شاخص استان و با حضور۲۰ مبلغ روحانی بومی و اعزامی از حوزه علمیه قم اجرا خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با تأکید بر اینکه اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و انس هر چه بیشتر جامعه با معنویات و آموزه‌‌های دینی در جوار بقاع متبرکه است، تصریح کرد: این طرح در قالب کلاس های آموزشی حفظ موضوعی و حفظ جزء سی قرآن کریم، کسب مهارتهای زندگی در راستای آموزش سبک زندگی اسلامی، برگزاری کلاس احکام، مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی، روایتگری رشادت های شهدای انقلاب اسلامی و اردوهای تفریحی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مخاطبان این طرح بیشتر در گروه های سنی بین ۷ تا ۱۸ سال قرار دارند، ابراز امیدواری کرد این طرح منجر به تقویت مبانی اعتقادی و بنیه فکری جوانان گردد.
زارع زاده افزود: مربیان این طرح در قالب 3 گروه ؛ مبلیغن بومی و اعزامی از قم ، مربیان سبک زندگی اسلامی و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی اوقاف و امور خیریه میباشند.
ایشان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ، امامزادگان و بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند افزود : این طرح در جهت پرورش نسل نوجوان و جوان برای اهداف عالیه سازمان که تبلیغ و ترویج فرهنگ معرفت و معارف میباشد ، ایجاد گردیده است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار