• امروز یک شنبه بیست و دوم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

ثبت شناسه برنامه های فرهنگی و اجتماعی در راس فعالیت های کارشناسان باشد.

ثبت شناسه برنامه های فرهنگی و اجتماعی در راس فعالیت های کارشناسان باشد.

زارع زاده : کارشناسان فرهنگی ادارات تمام زحمات خود را می کشند ولی هنوز تعدادی از فعالیت ها را ثبت نکردند.

 چهارشنبه 10 مهر 1398   49  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف وامورخيريه استان یزد،جلسه تجزیه و تحلیل شناسه برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی با حضور مدیرکل اوقاف ، معاون فرهنگی و کارشناسان فرهنگی ستادی و اجرایی در سالن جلسات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزار گردید.

حجت الاسلام زارع زاده از زحمات معاونت فرهنگی و اجتماعی تقدیر نمود ولی با توجه به اینکه تعدادی از فعالیت های مختلف ادارات در سامانه جامع اطلاعات و بقاع متبرکه ثبت نگردیده و باعث شده عملکرد استان در سطح کشور رتبه مطلوبی را کسب نکند ،  انتقاد نمود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری نشست با اصناف مختلف جهت ترویج فرهنگ وقف و همچنین تشویق عموم مردم به وقف مشارکتی تاکید نمود.

مجید کرمی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف ، گزارش شناسه برنامه های فرهنگی ادارات را مطرح نمود و از کارشناسان ادارات خواسته شد که شناسه برنامه های ویژه را در اولویت فعالیت های  اجرایی خود قرار دهند.

در ادامه کرمی افزود: با توجه به ظرفیت بالای بقاع متبرکه و وجود خیرین در جهت اجرای برنامه های مختلف از قبیل : طرح مودت و ... می توان تمام شناسه برنامه ها را در امامزادگان و بقاع متبرکه به نحو احسنت اجرا نمود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار