• امروز سه شنبه چهاردهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

استانداری یزد

سامانه تدارکات دولت

پیام رسان سروش

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

برگزاری کمیته برنامه ریزی آبان 98 اوقاف استان

برگزاری کمیته برنامه ریزی آبان 98 اوقاف استان

حجت الاسلام زارع زاده : اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد باید جزء 5 استان برتر کشور در جهت تحقق شناسه برنامه های اولویت دار باشد .

 دوشنبه 4 آذر 1398   78  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، کمیته برنامه ریزی ستادی ویژه آبان ماه 98 با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ، معاونین و روسای ستادی در دفتر مدیرکل برگزار شد .
در این جلسه خانم خشنود ، مسئول هماهنگی و پیگیری برنامه های ستادی گزارشی از عملکرد معاونت ها و واحدهای مختلف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ارائه نمود.
وی در ادامه میزان امتیازهای کسب شده از شناسه برنامه های اولویت دار در مهرماه گذشته و همچنین 7 ماهه سال جاری را در جلسه مطرح نمود.
حجت الاسلام زارع زاده از روند کار در 7 ماهه گذشته و کسب امتیاز های مناسب مربوط به شناسه های اولویت دار از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور را احساس خرسند کرد و افزود : اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد باید جزء 5 استان برتر کشور در جهت تحقق شناسه برنامه های اولویت دار بوده و کسب امتیاز پائین با توجه فعالیت مناسب واحدها ، جای هیچ گونه توجیهی ندارد و کارشناسان مربوطه باید تمام هم و غم خود را در جهت تحقق صد در صدی شناسه برنامه های داشته باشند .
وی در ادامه افزود : عملکرد معاونت حقوقی ثبتی در جهت اخذ سندهای مالکیت موقوفات بسیار عالی بوده و هم اکنون استان یزد در کشور رتبه اول را از لحاظ صدور اسناد موقوفات و بقاع متبرکه را دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار