• امروز دوشنبه سی ام دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

جشنواره عکس وقف

فرم های کاربردی

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

برگزاری شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با حضور معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری یزد برگزار گردید .

 پنج شنبه 21 آذر 1398   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ؛ جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه استان یزد با حضور مهندس عظیمی ، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری یزد ، مدیرکل اوقاف و روسای ستادی و ادارات شهرستانها در محل سالن اجتماعات برگزار گردید .
در این جلسه مهندس عظیمی به احیاء موقوفات که سرمنشا برکات در جامعه است ، اشاره کرد و گفت : دلیل به وجود آمدن موقوفات ایجاد ثبات در زندگی و اجتماع بوده و رونق دادن آن باعث حل مشکلات عموم مردم می شود .
وی در ادامه افزود : اوقاف استان در سالیان اخیر تمام تلاش خود را برای ایجاد بنگاه های اقتصادی از قبیل احداث واحدهای تجاری ، رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و دامپروری در جهت افزایش بهره وری موقوفات ، به کار برده است .
حجت الاسلام زارع زاده نیز در ابتدای جلسه از زحمات تعدادی از روسای ادارات در جهت بهره وری موقوفات و همچنین اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در قالب مراکز افق در امامزادگان و بقاع متبرکه تقدیر و از آنها خواست تمام شناسه برنامه های اولویت دار سازمان اوقاف و امور خیریه را راس فعالیت های خود قرار دهند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار