• امروز سه شنبه چهاردهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

استانداری یزد

سامانه تدارکات دولت

پیام رسان سروش

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

برگزاری شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

برگزاری شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با حضور معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری یزد برگزار گردید .

 پنج شنبه 21 آذر 1398   79  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ؛ جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه استان یزد با حضور مهندس عظیمی ، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری یزد ، مدیرکل اوقاف و روسای ستادی و ادارات شهرستانها در محل سالن اجتماعات برگزار گردید .
در این جلسه مهندس عظیمی به احیاء موقوفات که سرمنشا برکات در جامعه است ، اشاره کرد و گفت : دلیل به وجود آمدن موقوفات ایجاد ثبات در زندگی و اجتماع بوده و رونق دادن آن باعث حل مشکلات عموم مردم می شود .
وی در ادامه افزود : اوقاف استان در سالیان اخیر تمام تلاش خود را برای ایجاد بنگاه های اقتصادی از قبیل احداث واحدهای تجاری ، رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و دامپروری در جهت افزایش بهره وری موقوفات ، به کار برده است .
حجت الاسلام زارع زاده نیز در ابتدای جلسه از زحمات تعدادی از روسای ادارات در جهت بهره وری موقوفات و همچنین اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در قالب مراکز افق در امامزادگان و بقاع متبرکه تقدیر و از آنها خواست تمام شناسه برنامه های اولویت دار سازمان اوقاف و امور خیریه را راس فعالیت های خود قرار دهند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار