• امروز یک شنبه بیست و دوم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

طبخ آش گندم به یاد شهید سلیمانی در امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد

طبخ آش گندم به یاد شهید سلیمانی در امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی، آش گندم نذری بین زائران امامزاده جعفر محمد(ع) توزیع می شود.

 پنج شنبه 19 دی 1398   42  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان یزد ، حجت الاسلام حسین زارع زاده گفت: همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت هشتمین روز از شهادت سردار سلیمانی، آش گندم نذری در امامزاده سید جعفر محمد(ع) طبخ و بین زائران توزیع می شود.

او افزود: آش نذری طبخ شده به عنوان صبحانه بین چهار هزار نفر از زائران و حاضران در این مراسم توزیع می شود.

حجت الاسلام زارع زاده ادامه داد: بخش عمده هزینه طبخ این آش، از محل نذورات مردمی و بخش دیگر از آن از محل درآمد موقوفات تامین شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با بیان اینکه مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی فردا؛ جمعه ۲۰دی ماه در امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد برگزار می شود، اظهارداشت: این مراسم که با قرائت دعای پر فیض ندبه و مداحی سید مهدی میر داماد همراه است، به صورت زنده از شبکه تابان پخش می شود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ خورشیدی در حمله موشکی بالگرد‌های آمریکایی به دو خودرو در اطراف فرودگاه بغداد، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون حشدالشعبی و تنی چند از اعضای حشدالشعبی مورد هدف قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار