• امروز سه شنبه چهاردهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

استانداری یزد

سامانه تدارکات دولت

پیام رسان سروش

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

مزایده یک عدد خط تلفن همراه متعلق به مسجد بین راهی قمر بنی هاشم شهرستان مهریز

مزایده یک عدد خط تلفن همراه متعلق به مسجد بین راهی قمر بنی هاشم شهرستان مهریز

مزایده یک عدد خط تلفن همراه متعلق به مسجد بین راهی قمر بنی هاشم شهرستان مهریز

 دوشنبه 23 دی 1398   35  0      


آگهی مزایده نوبت اول ( حضوری )
اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز در نظر دارد خط تلفن همراه به شماره 09133553215 متعلق به مسجد بین راهی قمر بنی هاشم را از طریق آگهی مزایده حضوری و با رعایت شرایط ذیل بفروش رساند :
1‏‏‏- مبلغ پایه طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری 000‏‏‏/000‏‏‏/10 ریال میباشد
6‏‏‏- هزینه انتقال و آگهی مزایده، به عهده مستأجر خواهد بود.
8‏‏‏-اگر برنده مزایده، بعد از هفت روز کاری از ابلاغ به وی جهت انتقال و پرداخت وجه پیشنهادی خودداری نماید به منزله انصراف وی تلقی شده و سپرده‌اش به نفع موقوفه ضبط می‌شود و با نفر دوم و سوم با حفظ ترتیب به شرطی واگذار خواهد شد که مبلغ پیشنهادی از مبلغ پایه کمتر نباشد.
9‏‏‏- نفرات اول تا سوم اعلامی از طرف کمیسیون مزایده، مبلغ سپرده آنها تا زمان انتقال خط تلفن همراه به نام برنده مزایده ضبط خواهد شد.
10‏‏‏- متقاضیان می‌بایست 10 درصد مبلغ پایه را به عنوان سپرده شرکت در مزایده طی فیش واریزی پرداخت نموده و اصل آن را همراه با درخواست شرکت در مزایده حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 16‏/11‏/98 تحویل دبیرخانه اوقاف مهریز نمایند
13‏‏‏- کمیسیون مزایده در ساعت 10 صبح پنج شنبه مورخ 17‏‏‏/11‏‏‏/1398 در محل اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز تشکیل و متقاضیان میبایست شخصا جهت شرکت در مزایده حضور داشته باشند .
14‏‏‏-متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر صرفاً در ساعات اداری به قسمت امور مالی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز مراجعه و یا با شماره تلفن 6‏‏‏-32523355 تماس حاصل نمایند.
اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهریز
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار