• امروز یک شنبه بیست و دوم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

برگزاری مراسم پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در امامزاده جعفر (ع)

برگزاری مراسم پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در امامزاده جعفر (ع)

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: مراسم پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در امامزاده جعفر (ع) برگزار شد.

 سه شنبه 24 دی 1398   33  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان یزد ، مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با عنوان " با احترامت قیام می کنیم " با حضور حجت الاسلام و المسلمین صدیقی ، امام جمعه موقت تهران در محل امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار گردید.
امام جمعه موقت تهران گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروهای سپاه قدس همه زندگی خود را وقف اسلام و انقلاب کرده بود و هر قدمی که بر می‌داشت، برای رضای خدا بود لذا خداوند در شهادت نیز به او عزت ، شکوه و عظمت مضاعف بخشید.
حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم صدیقی در مراسم بزرگداشت شهید سردار سلیمانی و همرزمانش که سه شنبه شب در مسجد اعظم امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار شد افزود: شهید سلیمانی فرد سیاسی نبود و هرگز دنبال مطرح شدن نرفت و فقط برای رضای خدا کار کرد و خداوند به این افراد به غیر ازحساب و کتاب،پاداش می‌دهد.
وی ادامه داد: شهید سلیمانی مصداق هو الاول و الاخر و الظاهر و الباطن بود که همه کارهای او برای رضای خدا بود.
امام جمعه موقت تهران اظهارداشت: شهید سلیمانی هدایتگر و مغز متفکر جبهه انقلاب بود که همه جبهه‌های مقاومت را به یکدیگر گره زده بود و مقاومت را جهانی کرد.
صدیقی با اشاره به درگذشت تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع جنازه شهید سلیمانی در کرمان گفت: افرادی که در مراسم تشییع ایشان مرحوم شدند مصداق آیه و من یخرج مهاجر الی الله هستند و چون برای تجلیل از شهید آمده بودند ان شاءالله با حاج قاسم محشور می‌شوند و هر کسی در تشییع این شهید عزیز شرکت کرده، خداوند در زمره این شهید محاسبه خواهد کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین ابراز داشت: این حادثه بسیار سخت بود و برای سپاهیان جهاد اصغر بود چون عذرخواهی کردن و خود شکستن کار افرادی است که خودساخته هستند و سپاه همواره حافظ کشور بوده و در همه صحنه‌ها یاری رسان ملت بوده و هست.
صدیقی ادامه داد: عده‌ای این حادثه را بهانه کرده و تجمعاتی داشتند که به فضل خداوند خون شهیدان همواره حافظ این انقلاب بوده و هست.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار