• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

اجرای طرح ضریح آروزها در یزد

اجرای طرح ضریح آروزها در یزد

رئیس اداره اوقاف شهرستان یزد با اشاره به اجرای طرح «ضریح آرزوها» گفت: در این طرح آرزوی تعدادی از یتیمان تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) برآورده می‌شود.

 پنج شنبه 5 تیر 1399   25  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان یزد محمدحسین کاظمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از اجرای  طرح «ضریح آرزوها» خبر داد. .

رئیس اداره اوقاف شهرستان یزد با تبریک دهه کرامت با اشاره به برگزاری طرح «ضریح آرزوها» اظهار کرد: در این طرح تعدادی از یتیمان تحت پوشش کمیته امداد آرزوی خود را در برگه‌هایی نوشته و در امامزاده سیدجعفر محمد(ع) یزد انداخته تا نسبت به برآورده‌ شدن آن اقدام شود. همچنین به مناسبت دهه کرامت مسئولان اوقاف شهرستان و جمعی از خادمان آستان مقدس امامزاده سیدجعفر محمد(ع) با شش نفر از علمای شهرستان دیدار کردند.

کاظمی از آزادی یک زندانی محکوم مالی در شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به بدهی محکوم مالی به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و اخذ رضایت ستاد دیه از شکات مبلغ ۵۰ میلیون ریال مورد بخشش و مابقی این مبلغ شامل ۱۵۰ میلیون ریال از سوی آستان امامزاده سیدجعفر محمد(ع) و یک خیر دیگر که اصرار داشت نامش فاش نشود، پرداخت شد.

وی ادامه داد: همچنین این اداره و با توجه به اینکه این محکوم مالی وضعیت مالی مناسبی ندارد لذا برای تهیه و تأمین جهیزیه دختر دم‌بخت اقداماتی صورت گرفته که در این دهه جهیزیه اساسی تحویل این خانواده خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار