• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

استانداری یزد

سامانه تدارکات دولت

پیام رسان سروش

میز خدمت

فرم های کاربردی

سامانه شکايات

توزیع 370 بسته تبرکات مهدوی در اردکان

توزیع 370 بسته تبرکات مهدوی در اردکان

حجت الاسلام کرمی : از محل اجرای نیات موقوفات شهرستان اردکان ، تعداد 370 بسته معیشتی در قالب طرح تبرکات مهدوی بین اقشار نیازمند توزیع گردید.

 یک شنبه 1 فروردین 1400   213  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان یزد ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، ۲۸ اسفند در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان، با اشاره به نوع‌دوستی مردم یزد در سطح کشور اظهار کرد: استان یزد در زمینه موقوفات رتبه پنجم کشور را دارد و امروز یکی از جلوه‌های وقف مردم استان در توزیع بسته‌های کمک معیشتی طرح تبرکات مهدوی در این شهرستان نمایان شد.

وی ادامه داد: در این زمینه تاکنون بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده که بخشی از آن از سوی خیران و بخشی هم از محل درآمدهای موقوفه‌هایی که به لحاظ شرعی و قانونی امکان استفاده از آن وجود دارد، هزینه شد.

زارع‌زاده در مورد وقف یادآور شد: وقف چشمه همیشه جاری خداوند است که این بار توفیق حاصل شد تا در زمینه خدمت به مردم و بسته‌های کمک معیشتی گام برداشته شود.

وی تأکید کرد: در توزیع بسته‌های کمک معیشتی باید کرامت و شخصیت افراد حفظ شود؛ این برنامه به منظور ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر مشارکت در خیران نیک اندیش است.

مدیرکل اوقاف یزد با اشاره به اینکه برخی خانواده‌ها با شیوع ویروس کرونا زندگی سختی را پشت سرگذاشته‌اند ادامه داد: باید به یکدیگر رحم کرد تا مورد رحمت خداوند قرار گیریم و هرکسی به اندازه توانایی در این زمینه تلاش کند.

وی افزود: در عمل به منویات نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای طرح تبرکات مهدوی، ۳۷۰ بسته معیشتی به اعتبار هر بسته ۳۰۰ هزار تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار